לימודי הנדסת תוכנה

מה זה הנדסת תוכנה?

הליבה של תעשיית ההיי-טק על שלל ענפיה היא הנדסת תוכנה. לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון הם שלב הכרחי ומרכזי בפיתוח קריירה בתחום, ובוגרי התואר הנדסת תעשייה וניהול הם מהמבוקשים בכל תעשייה וארגון – בארץ ובעולם. 

מהנדס תוכנה הוא בעל המיומנויות הדרושות לשם תכנון, עיצוב, הקמה ותחזוקה של פרויקטים מבוססי תוכנה שבבסיסם ידע במדעי המחשב, שפות תכנות, מתמטיקה ופיזיקה.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הנדסת תוכנה?

לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה מאפשרים כניסה לסטודנטים ללא פסיכומטרי או בגרות. אנו מאמינים כי כולם זכאים ללמוד לתואר ראשון ולהתחיל את דרכם לעבר קריירה מבטיחה בעולם ההייטק הישראלי והעולמי ושלכל אחד מגיע להשתתף במסלול תואר ראשון הנדסת תוכנה, וכל אחד מסוגל להשיג תואר ראשון בהנדסת תוכנה ולכן הלימודים פתוחים לכולם.

לימודי הנדסת תוכנה במכללת רמת גן

תכנית הלימודים של תואר ראשון הנדסת תוכנה של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן היא ארבע-שנתית (או למעלה מכך לפי רצון כל סטודנט) וכוללת קורסים רבים מתחומי מערכות מידע ובסיסי נתונים, אלגוריתמים, מתמטיקה, פיזיקה, רשתות ותקשורת, שפות תכנות, אבטחת מערכות תוכנה ועוד. לבוגרי תואר ראשון בהנדסת תוכנה מוענק תואר .B.Sc שהוא תואר יוקרתי ייחודי ההופך את הבוגר להיות מהנדס תוכנה.

מדוע ללמוד הנדסת תוכנה במכללת רמת-גן?

לימודי הנדסת תוכנה באוניברסיטה הפתוחה משתלם לעשות דרך מכללת רמת גן. מבין מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה, מכללת רמת גן היא הגדול והמרכזי ביותר. הסטודנטים שלנו נהנים משלל היתרונות של לימודים באוניברסיטה הפתוחה יחד עם תנאי מכללה נהדרים:

  1. עזרה לסטודנטים
  2. סביבת למידה מתקדמת וירוקה
  3. מסגרת ידידותית להצלחה בלימודים.
  4. המכללה מאפשרת לימודי הנדסת תוכנה ללא בגרות וללא פסיכומטרי, וכל זאת בתנאים הטובים ביותר.

לימודי הנדסת תוכנה

לימודי הנדסת תוכנה - תכנית המקפצה

מכללת רמת גן מציעה לסטודנטים של מחלקת לימודי הנדסת תוכנה שני כלים מרכזיים לטיוב ההישגים בלימודים, ולקיצור משך הלימודים:

  1. צוות יועצים
  2. תכנית המקפצה

צוות היועצים האקדמיים של המכללה נמצא לרשות הסטודנטים במסלול לימודי תוכנה מראשית דרכו כמתעניין בלימודים ועד סיום התואר. בחירת מסלולים, בחירת הקורסים, תכנון המערכת וניהול לו"ז הלימודים – כל אלה יעשו בליווי צמוד, מתוך מטרה להקל על הסטודנטים ולאפשר להם לתכנן את המערכת המושלמת עבורם, תוך התאמתה לשעות העבודה שלהם.

תכנית המקפצה פותחה במיוחד עבור הסטודנטים במכללה, והיא כוללת מגוון תגבורים: מכינות, שיעורי עזר לאורך הסמסטר, מרתוני למידה לקראת בחינות וכו' והכל במטרה לשפר את הישגי הסטודנטים ללימודי תוכנה, ולחסוך להם זמן וכסף המושקעים בקורסים חוזרים או מורים פרטיים.

שני הכלים האלה, לצד מערכת שעות גמישה הכוללת שיעורי בוקר, ערב וימי שישי, עוזרים לקצר משמעותית את משך הלימודים, ומאפשרים שילוב מוצלח בין לימודים, עבודה ומשפחה.

מעוניינים להצטרף אל תוכנית לימודי הנדסת תוכנה? מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ, בדרך לקריירה. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו לטל': 03-6710000

 

:אולי יעניין אותך גם

לימודי מדעי המחשב