לימודי מדעים

לימודי מדעים במכללת רמת גן

לימודי מדעים מציעים לסטודנטים מגוון רחב של קורסים בתחומי המדעים השונים: לימודי מדעים מדויקים, מדעי החיים, מדעי הקוגניציה ועוד. האפשרות לבחור במספר דיסציפלינות יחד, מאפשרת לסטודנטים לרכוש ידע מקיף ותואר שיפתח בפניהם את שוק התעסוקה ואף יאפשר להם להתקדם לתואר שני.לימודי מדעים- מגוון של עולמות

מסלול לימודי מדעים של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן, מאפשר לסטודנטים לבחור קורסים בתחומים רבים: מתמטיקה, מדעי המחשב, פיסיקה, כימיה, מדעי החיים ומדעי כדור-הארץ, כאשר קורסים במתמטיקה, פיסיקה ומדעי המחשב הינם קורסי חובה, כמו גם קורס העשרה במדעי הרוח או החברה.
עם סיום הלימודים, או אף במהלכם, יוכלו הסטודנטים להתמקד בתחום מסוים –כבר במהלך הלימודים לתואר הראשון, או בהמשך לתואר שני בכל מוסד אקדמי מוכר בארץ ובעולם. 

למה ללמוד במכללת רמת-גן?

מכללת רמת-גן מאפשרת לסטודנטים ללימודי מדעים לסיים את התואר בתנאים מיטביים: גם תכנית אקדמית איכותית, גם מערכת לימודים גמישה וגם מסגרת למידה תומכת. היתרונות של לימודים במכללת רמת גן הנם משמעותיים:

  • שכר לימוד מתוקצב
  • מערכת לימודים גמישה המאפשרת שילוב נוח בין לימודים לעבודה. המערכת מורכבת מלימודי ערב, בוקר ושיעורים בימי שישי.
  • חלק ניכר מהקורסים מתקיימים מספר פעמים בשבוע כך שתמיד ניתן לחזור על שיעור. 
  • המסגרת התומכת של מכללת רמת גן כוללת בין היתר את "תכנית המקפצה" – תכנית שבמסגרתה נהנים הסטודנטים משיעורי תגבור, ממרתונים לקראת בחינות וממנוי חינם לאתר תומך למידה. התכנית משפרת את ההישגים האקדמיים, וחוסכת לרבים את הצורך בשיעורים פרטיים, בלקיחת קורסים חוזרים ובהארכת משך הלימודים.
  • צוות יועצים אקדמיים קשוב המלווה את הסטודנטים לאורך כל הדרך, ועוזר להם לבנות את המערכת המתאימה ביותר עבורם.
  • קמפוס ירוק ואווירה סטודנטיאלית אמתית.
  • חנייה בשפע ובחינם.

לימודי מדעים – תנאי קבלה

במכללת רמת גן מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל מסוגל להשיג תואר אקדמי. לפיכך, הקבלה ללימודים לא מותנית בתעודת בגרות או בבחינה הפסיכומטרית.

מתעניינים בלימודי מדעים? מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות, אנא התקשרו לטל': 03-6710000

אולי יעניין אותך גם:

לימודי כלכלה

תואר ראשון בראיית חשבון