לימודי פסיכולוגיה


למה לימודי פסיכולוגיה? 

מאז החלה הפסיכולוגיה את דרכה במאה ה-19 כדיסציפלינה אקדמית, היא מתפתחת ומשתנה, וכך גם מתפתחים היישומים שלה בשוק העבודה. האפשרויות הרבות לפיתוח קריירה בתחום הפסיכולוגיה, הן שהפכו לימודים אלה לכה מבוקשים: פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה תעסוקתית, פסיכולוגיה חברתית ופסיכולוגיה ארגונית, הן רק חלק ממגוון התחומים בהם עוסקת הפסיכולוגיה, תחומים המשיקים לשוק העבודה של ימינו.

מסלולי הלימוד בפסיכולוגיה לתואר ראשון במכללת רמת-גן: 

לימודי פסיכולוגיה – תואר ראשון בתנאים מצויינים

דרכם של בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה, סלולה להמשך לימודים לתארים מתקדמים בלימודי פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה ארגונית ועוד. לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן מציעים מספר רב של מסלולי לימוד כגון: פסיכולוגיה וניהול, פסיכולוגיה בשילוב לימודי כלכלה, פסיכולוגיה ותקשורת, פסיכולוגיה וסוציולוגיה ועוד רבים אחרים.

באפשרותכם לבחור במסלולי הלימוד כלימודים חד-חוגיים או דו-חוגיים. בנוסף, לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה מוצע מסלול ייחודי לרכישת תעודת הוראה בפסיכולוגיה, המאפשרת ללמד את המקצוע במגמות רלוונטיות בבתי ספר תיכוניים.

למה ללמוד במכללת רמת-גן?

ללימודים במכללת רמת גן – מרכז הלימודים הגדול והחשוב של האוניברסיטה הפתוחה – יתרונות משמעותיים, הנובעים מתמהיל מוצלח בין המאפיינים של אוניברסיטה ולבין אלה של מכללה. סביבת לימודים מטופחת, מתקדמת ונעימה, שכר לימוד נמוך, קמפוס תוסס, צוות מקצועי מסור ומחויב להצלחת כל תלמיד ותלמיד ויחס אישי, הם מעיקרי התמהיל האמור.

תכנית המקפצה

במטרה לגשר על הפער בין העדר דרישות קבלה לבין רמת הלימודים הגבוהה, פיתחה מכללת רמת-גן את "תכנית המקפצה". תכנית זו מסייעת לסטודנטים לקצר את משך הלימודים, להצליח יותר בקורסים ולהימנע מהוצאות מיותרות על מורים פרטיים, קורסים חוזרים ועוד. התכנית כוללת מרתונים לקראת בחינות, מכינות, שיעורי תגבור קבועים ועוד.

בנוסף, צוות יועצים מסור ומקצועי עומד לרשות הסטודנטים במשך כל תקופת לימודיהם , במטרה לסייע להם להרכיב את המערכת הנוחה והמתאימה להם ביותר ולכוונם בבחירת מסלולי הלימוד והקורסים.

מערכת השעות הגמישה של המכללה מאפשרת לשלב בצורה מוצלחת בין הלימודים לבין העבודה, המשפחה וחיי החברה. הלימודים במכללה מתקיימים בבקרים ובערבים, וגם בימי שישי, כך שהאפשרות לחזור על שיעור – מכל סיבה שהיא - קיימת תמיד.

לימודי פסיכולוגיה תנאי קבלה

מכללת רמת גן לא דורשת ציוני בגרות או עמידה בבחינה הפסיכומטרית, מתוך האמונה השלמה שלכל אחד מגיע, ושכל אחד מסוגל להשיג תואר אקדמי.

מתעניינים בלימודי פסיכולוגיה? מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, ולהתחיל לבנות לכם קריירה חדשה. עשו את הצעד הראשון בדרך ללימודי התואר הראשון שלכם והתקשרו לטל': 03-6710000 

אולי יעניין אותך גם:

תואר ראשון במדעי ההתנהגות

לימודי הנדסת תעשייה וניהול