לימודי מדעי המדינה ויחסים בין לאומיים

לימודי מדעי המדינה במכללת רמת גן

לימודי מדעי המדינה לתואר ראשון במכללת רמת-גן מעניקים לבוגרים ידע נרחב הבוגרים במגוון דיסציפלינות, ידע זה ישרת את הבוגרים בדרכם המקצועית הן בשרות הציבורי והן במגזר העסקי-ניהולי.

תואר במדעי המדינה - מורכב ממגוון רחב של קורסי בחירה בנושאים רבים וממספר קורסי חובה בשיטות מחקר, תיאוריות מרכזיות במדעי החברה והמדינה ובלימודי מבוא בדיסציפלינות רלוונטיות שונות. תואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה הוא תואר האוניברסיטאי המאפשר לימודי המשך (מדעי המדינה – תואר שני או תארים אחרים) בכל המוסדות האקדמיים המוכרים.

תנאי קבלה 

תנאי הקבלה הם שאין תנאי קבלה! אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל אחד מסוגל להשיג תואר ראשון במדעי המדינה של האוניברסיטה הפתוחה. לפיכך, הקבלה ללימודים חופשית - ללא צורך בתעודת בגרות או בציון בבחינה הפסיכומטרית. מבחינתנו, שנות הלימודים במכללה הן הזמן הנכון עבורכם להוכיח את היכולות שלכם, ואנחנו מוכנים וערוכים לעזור לכם בכך.

לימודי מדעי המדינה - המסלולים השונים: 

אתם מוזמנים להקליק על כל מסלול כדי לראות את הקורסים במדעי המדינה המוצעים במסגרתו.

תואר ראשון במדעי המדינה במכללת רמת גן – כל היתרונות

הסטודנטים במכללת רמת-גן נהנים גם מכל היתרונות של לימודים באוניברסיטה הפתוחה – תואר נחשב ומוערך, שכר לימוד מתוקצב ומגוון רחב של קורסים - וגם מתנאים מצוינים של מכללה: סביבת לימוד עדכנית ותומכת, כיתות ומעבדות בסטנדרטים גבוהים ועזרה בכל ההיבטים האקדמיים, והכל בקמפוס מטופח עם המון חניה (בחינם!).

תכנית המקפצה

למסלול לימודי מדעי המדינה במכללת רמת-גן לא מבקשים תעודת בגרות או ציון בבחינה הפסיכומטרית כדי להתקבל. במקום אלה, כדי לגשר על הפער בין העדר דרישות קבלה לבין רמת הלימודים הגבוהה, מכללת רמת-גן מציעה לסטודנטים את "תכנית המקפצה". תכנית זו מסייעת לסטודנטים לקצר את משך הלימודים, להצליח בקורסים ולחסוך זמן וכסף רב. התכנית כוללת מכינות, מרתונים לקראת בחינות, מנוי חופשי לאתר הכנה לבחינות ושיעורי תגבור לאורך כל הסמסטר.

הלימודים מתקיימים בשעות הבוקר והערב ובימי שישי, והמערכת הגמישה מאפשרת לשלב בנוחות בין לימודים להיבטים נוספים בחיים – עבודה, משפחה וכו'. תכנית הלימודים האיכותית והנחשבת מוצעת לסטודנטים בתנאים הטובים ביותר, באווירה תומכת וידידותית – לאורך כך הדרך.

מתעניינים בתואר ראשון לימודי מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה? מכללת רמת גן מזמינה אתכם לקבוע פגישת ייעוץ, ולהתחיל לבנות קריירה. לתיאום פגישה ללא התחייבות, אנא התקשרו לטל': 03-6710000

אולי יעניין אותך גם:

לימודי כלכלה

לימודי ראיית חשבון באוניברסיטה הפתוחה

לימודי הנדסת תוכנה