לימודי חינוך

לימודי חינוך במכללת רמת גן

עבור רבים וטובים אין עוד תחום מקצועי המציע קריירה מרתקת, משמעותית וערכית כמו חינוך. תואר ראשון בלימודי חינוך במכללת רמת גן מכשיר את דור המחנכים הבא של מדינת ישראל – מנהלים ומורים, יועצים, מטפלים ועוד. 

לימודי חינוך במכללה נוגעים במגוון רחב של תחומים, וסוללים את הדרך לתפקידים רבים. בין התחומים הנלמדים: חינוך בבתי ספר, חינוך בלתי-פורמלי, מנהל חינוכי, לקויות למידה, פיתוח ויישום תכניות לימוד, חינוך מיוחד ועוד. לבוגרים יוענק תואר B.A. יוקרתי של האוניברסיטה הפתוחה. ניתן להמשיך לאחר סיום התואר בחינוך (B.A) בסמנרים להוראה לקבלת תעודת הוראה במסגרת הסבת אקדמאים להוראה.

לימודי חינוך המוצעים במכללת רמת-גן:

תואר ראשון בחינוך .B.A

לימודי חינוך במכללה כוללים קורסים ממגוון רחב של דיסציפלינות נוספות – סוציולוגיה, פסיכולוגיה ועוד כל זאת כדי להכשיר את הדור הבא של המחנכים בישראל. ההתקדמויות הטכנולוגיות והפדגוגיות, יצרו צורך באנשי חינוך בעלי השכלה והכשרה רחבות, שישלבו ויטמיעו במערכות החינוך והלמידה את החידושים והשינויים הנדרשים. תכנית לימודי חינוך במכללת רמת גן מאפשרת מבחר של ערוצי התמקצעות ובכך היא מכוונת בדיוק לחזון ולמטרות הללו.


חינוך ועוד...

במכללת רמת גן מוצעים לסטודנטים לימודי תואר ראשון (.B.A) בלימודי חינוך במתכונת חד חוגית או דו חוגית. 

סטודנטים שייבחרו במתכונת החד חוגית יעשירו את לימודיהם במבחר קורסים מתחומים נוספים, כגון ניהול, סוציולוגיה ועוד.
המתכונת הדו-חוגית מאפשרת להתמקצע במסלול ספציפי, ולהצטייד במגוון כלים מקצועיים המתאימים בדיוק לקריירה אותה הם מבקשים. בין השאר, ניתן לשלב תואר בחינוך עם לימודי כלכלה, לימודי ניהול, סוציולוגיה ועוד, ולהמשיך לתואר שני במגוון תחומים.

למה ללמוד חינוך במכללת רמת-גן?

מכללת רמת גן היא מרכז הלימודים הגדול והמוביל מבין מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה. הסטודנטים של מכללת רמת גן נהנים מכל היתרונות של לימודים באוניברסיטה הפתוחה, ומשלבים אותם עם תנאים מצוינים של מכללה: סביבת לימוד מרווחת ותומכת למידה, כיתות ומעבדות בסטנדרטים גבוהים ועזרה מקיפה בכל ההיבטים הסטודנטיאליים והכל בקמפוס ירוק ותוסס עם שפע של חניה (בחינם!). 


תכנית המקפצה

מכללת רמת גן אינה מבקשת תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי כדי להתקבל. במקום אלה, במטרה לגשר על הפער בין העדר דרישות קבלה לבין הרמה הגבוהה של הלימודים באוניברסיטה הפתוחה מציעה מכללת רמת-גן לסטודנטים את "תכנית המקפצה", שפותחה ע"י המכללה. תכנית זו עוזרת לסטודנטים לקצר את תקופת הלימודים, להצליח יותר בקורסים ואגב כך להימנע מהוצאות מיותרות על מורים פרטיים, קורסים חוזרים ועוד. התכנית כוללת מכינות, מרתונים לקראת בחינות, שיעורי תגבור לאורך כל הסמסטר ועוד. בנוסף, המכללה מעמידה לרשות הסטודנטים צוות יועצים אקדמיים מקצועי ומבין, שמלווה ועוזר לכל סטודנט וסטודנטית למצוא את המסלול והמערכת הנכונים – לאורך כל הלימודים לתואר.

מערכת השעות הגמישה הנהוגה במכללה מאפשרת לשלב בקלות בין הלימודים להיבטים אחרים בחיים – עבודה, משפחה ועוד. הלימודים במכללה מתקיימים בשעות הבוקר והערב, וגם בימי שישי, כך שהאפשרות לחזור על שיעור במקרה של היעדרות או קושי אחר קיימת תמיד. תכנית הלימודים האיכותית והנחשבת מוצעת לסטודנטים בתנאים הטובים ביותר.

לימודי חינוך תנאי קבלה

במכללת רמת גן מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל אחד יכול להשיג תואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה. לפיכך, הקבלה ללימודים חופשית – ללא צורך בתעודת בגרות או בציון בבחינה הפסיכומטרית.

מתעניינים בלימודי חינוך? מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ, ולהתחיל לבנות לכם קריירה. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות, אנא התקשרו לטל': 03-6710000

לקריאה על תארים נוספים: