לימודי כלכלה

לימודי כלכלה לתואר ראשון במכללת רמת גן

מטרת לימודי הכלכלה היא להעניק למקבלי התואר ידע תיאורטי נרחב ומקיף בתחומים השונים של לימודי כלכלה וניהול,
ארגז כלים אנליטיים להבנת נושאים בתחום ויכולת לנתח מצבים, לייצר פתרונות ולהניע תהליכים שונים בתחום.
בין אם אנחנו מתייחסים לכלכלה כאל מדע מדויק ואובייקטיבי או כאל כר פורה של פרשנויות ומגמות, ברור לכל כי לכלכלנים חלק חשוב ומכריע בעיצוב כללי המשחק ברמת המיקרו והמקרו, וכי ידע עיוני בתחום הוא חיוני להבנת העולם בכלל, והעולם העסקי בפרט. 

לימודי תואר ראשון במסלולי לימוד הכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה הנלמדים במכללת רמת גן הם רב תחומיים, חשובים, מוערכים ומבוקשים במיוחד בשוק העבודה. מעצם היותם רב תחומיים, הם כוללים שיעורים וקורסים מגופי ידע שונים מלבד כלכלה, כגון לימודי כלכלה וחשבונאות, מתמטיקה, פסיכולוגיה ואפילו היסטוריה עולמית. 

אופק קידומי וקריירה לבוגרי תואר ראשון בכלכלה:

תואר ראשון בכלכלה פותח דלתות רבות ומציע משרות במגוון תחומים: ניהול, מימון, השקעות ושוק ההון, בנקאות, ביטוח, פיתוח עסקי ועוד. מעבר לכך, לימודי כלכלה חיוניים גם לבעלי מקצועות חופשיים רבים אחרים, לבעלי עסקים וליזמים.

מסלולי לימודי כלכלה המוצעים במכללת רמת-גן:

 

לימודי כלכלה תואר ראשון - מגוון אפשרויות לימוד

את לימודי הכלכלה לתואר ראשון במכללת רמת-גן אפשר ללמוד במתכונת חד-חוגית,  או במתכונת דו-חוגית, המשלבת חוג לימודים נוסף או במתכונת כלכלה מורחב עם חטיבה במגוון תחומים. כמו למשל קולנוע, תקשורת, מדעי החברה, מדיניות ציבורית, ניהול ואפשרויות רבות נוספות.

המסלול הדו-חוגי מאפשר התמקצעות ספציפית בתחום אקדמי נוסף ורכישת ארגז כלים ממוקד קריירה. קיים מגוון רחב של אפשרויות הכולל שילובים כגון: חינוך, מדעי החברה (מדע המדינה ויחסים בינלאומיים, סוציולוגיה, פסיכולוגיה), מדעים מדויקים (מדעי המחשב, מתמטיקה), מדעי החיים ועוד.

לימודי כלכלה במכללת רמת-גן - תואר BA בתנאים הטובים ביותר

לימודי תואר ראשון במסלולי הכלכלה השונים של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת- גן מאפשרים לסטודנטים לרכוש תואר BA בתנאים הטובים ביותר, ללא צורך בבחינה פסיכומטרית או בתעודת בגרות. מכללת רמת-גן היא המרכז הגדול והמוביל של האוניברסיטה הפתוחה. הסטודנטים שלנו נהנים מכל היתרונות של לימודים באוניברסיטה הפתוחה יחד עם תנאים של מכללה: סיוע לסטודנטים, מקום מרווח ללמוד בו ומסגרת תומכת להשלמת הלימודים.

במטרה לסייע לסטודנטים לקצר את תקופת הלימודים ולחסוך בעלויות, פותחה במכללה "תכנית המקפצה", תכנית שנוסדה במיוחד עבור הסטודנטים במכללת רמת-גן. "תכנית המקפצה" היא תכנית תגבורים הכוללת מכינות, שיעורי תגבור לאורך הסמסטר ומרתונים מרוכזים של תרגול ייעודי לקראת מבחני הסיום. התכנית מאפשרת ללמוד יותר קורסים בכל סמסטר וחוסכת לסטודנטים הוצאות על מורים פרטיים או קורסים חוזרים. צוות היועצים האקדמיים הקשוב של המכללה ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויעזור לכם לבנות את המערכת הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, בקמפוס ירוק ותוסס, עם שפע של חניה ללא תשלום ואווירה סטודנטיאלית אמיתית.

שילוב עבודה עם לימודים אקדמיים 

מעבר לתכנית הלימודים האיכותית והנחשבת, המעניקה תואר אוניברסיטאי של האוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים של מכללת רמת גן נהנים מיתרונות נוספים. מערכת הלימודים הגמישה מאפשרת לשלב בין לימודים לעבודה. המערכת כוללת אפשרות ללימודי ערב, בוקר ושיעורים בימי שישי, והיא מותאמת במיוחד לצרכי הסטודנטים. רוב הקורסים מתקיימים מספר פעמים בשבוע, במסגרות שונות, כך שתמיד ניתן לחזור על שיעור, במקרה שהחומר היה מורכב, או במקרה שלא התאפשר להגיע לשיעור מסוים.

לימודי כלכלה תנאי קבלה

במכללת רמת גן אין תנאי קבלה. אנחנו לא מבקשים תעודת בגרות ולא ציון פסיכומטרי כי אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל אחד מסוגל להשיג תואר אקדמי.

מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ, בואו לבנות לכם קריירה. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות, התקשרו כעת לטל': 03-6710011

אולי יעניין אותך גם:
לימודי הנדסת תעשייה וניהול