קורסי מחשבים והייטק מגזר עסקי

לימודי תכנות ומחשבים

במהלך כל שנות פעילות המכללה התקיימו קורסים רבים ומגוונים בתחום לימודי תכנות או לימודי מחשבים, הן לקהל הרחב והן לעובדי חברות וארגונים. חלק גדול מן הקורסים התקיימו תחת פיקוח של גורמי חוץ כגון משרד הכלכלה (בעבר העבודה והתמ"ת) וחברות בינלאומיות כגון מיקרוסופט, סיסקו ועוד. 

מכללת רמת גן הינה שותף הדרכה (CPLS) של חברת Microsoft. במסגרת שותפות זו אנו מעבירים קורסים רשמיים של חברת Microsoft, עם מרצים שהוסמכו על ידה, ובעזרת חומרי ההדרכה הרשמיים שלהם. יתרה מכך, אנחנו מפעילים מרכזי בחינות בינלאומיים של שתי החברות המובילות בעולם בתחום בחינות ההסמכה- Prometric ו-Pearson Vue, כך שהסטודנטים שעברו אצלנו קורס, כמו גם אלה שלא למדו אצלנו, יכולים להיבחן ולקבל את ההסמכה באותו קמפוס.


חלק מתחומי לימודי מחשבים מפורטים בקישורים שבהמשך העמוד, בחלוקה לתתי הנושאים השונים המרכיבים את עולם המחשבים וההיי טק. יתרה מכך, ניתן לתכנן ולהעביר קורסים בנושאים שאינם מופיעים באתר, לאחר שיחת אפיון שמתבצעת מול הלקוח.
הקורסים בתחום לימודי תכנות ומחשבים והיי טק השונים יכולים להתבצע במעבדות המחשבים המתקדמות אשר במכללת רמת גן, כמו גם בבית הלקוח, במידה והתנאים הטכניים מאפשרים זאת.

תכניות הקורסים בתחום לימודי מחשבים והיי טק: