לימודי תקשורת

לימודי תקשורת במכללת רמת גן

עיתונות כתובה ועיתונות מקוונת, טלוויזיה, רדיו, פרסום, דוברות, יחסי-ציבור, רשתות-חברתיות ומדיה דיגיטלית, כל אלה הם רק חלק מעולם התקשורת, שמיקומו בכפר הגלובלי שבו אנו חיים הוא מרכזי ועוצמתי. טכנולוגיות חדשות המתפתחות חדשות לבקרים ובעיקר בתקשורת הדיגיטלית, משנות את העולם המורכב הזה, ומחייבת את העוסקים בתחום לידע רב וליכולת ללמוד, להתפתח ולהגיב באופן מהיר ויעיל לשינויים אלה. 

תואר בתקשורת מאפשר הבנת עולם זה, ופריצת הדרך לקריירה מרתקת בתוכו. אלו הם המטרות העיקרית של לימודי תקשורת במכללת רמת גן.


מסלולי הלימוד המוצעים:

תקשורת ועוד...

מכיוון שעולם התקשורת הוא עולם רב-תחומי ודינמי, מכללת רמת גן מציעה מסלולי לימוד רבים המשלבים לימודי תקשורת עם תחומים אחרים (לימודי תקשורת –דו חוגי), או במסלולים בהדגשת תקשורת: לימודי תקשורת וניהול, תקשורת ופסיכולוגיה, חינוך ועוד. המכללה מאפשרת אף לשלב בין לימודי תקשורת לתואר ראשון לבין לימודי תעודה במגוון תחומים (דוברות ויח"צ, פרסום ושיווק וכו'), ובמקרים מסוימים אף לקבל נקודות זכות אקדמיות בגין לימודים אלה.

מכללת רמת גן – כל היתרונות

מסלולי לימודי תקשורת של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן מאפשרים לרכוש תואר ראשון (.B.A) בתנאים הטובים ביותר, ולהתקדם ללימודי תואר שני ושלישי בכל המוסדות המוכרים. במכללה לומדים לתואר אוניברסיטאי מוכר ונחשב, בשכר לימוד אוניברסיטאי, וכל זאת בתנאים מפנקים של מכללה:

  • מכללת רמת-גן פיתחה ומקיימת בהצלחה מרובה תכנית ייחודית לתגבור וסיוע בלמידה, הידועה בשם "תכנית המקפצה". תכנית זאת כוללת שיעורי מכינה, תגבור, מרתונים לפני בחינות ומנוי חינם לאתר תומך למידה.
  • צוות יועצים קשוב, המלווה את הסטודנטים מתחילת הדרך ועד לסיום התואר ועוזר להם להרכיב מערכת יעילה העונה לצרכיהם ומאפשרת להם לסיים את התואר בזמן הקצר ביותר.
  • מערכת שעות גמישה במיוחד, הכוללת לימודי בוקר וערב וכן לימודים בימי שישי, המאפשרת להכין מערכת לימודים לפי שעות העבודה.
  • קורסים המתקיימים מספר פעמים בשבוע, לטובת אלה הזקוקים לשיעור חוזר מכל סיבה שהיא.
  • קמפוס ידידותי ומטופח ואווירה סטודנטיאלית.
  • שפע של חניה ללא תשלום.

כל אלה מאפשרים לסטודנטים ליהנות מהטוב שבשני העולמות – העולם האוניברסיטאי ועולם המכללות, ולסיים את התואר בהצלחה ובמהירות, מבלי לוותר על היכולת לעבוד במהלך הלימודים.

לימודי תקשורת – תנאי קבלה

הקבלה ללימודים במכללת רמת גן לא מותנית בתעודת בגרות, ולא בציון בבחינה הפסיכומטרי, זאת מתוך אמונה עמוקה בכך שלכל אחד מגיעה ההזדמנות לרכוש תואר, ושעם ההדרכה הנכונה – כל אחד מסוגל.

מעוניינים בלימודי תקשורת? התקשרו ל 03-6710000 וקבעו פגישת ייעוץ. זה הזמן להתחיל לבנות קריירה.

אולי יעניין אותך גם:
לימודי הנדסת תעשייה וניהול

לימודי כלכלה

תואר בראיית חשבון

לימודי הנדסת תוכנה