תואר ראשון במדעי ההתנהגות

לימודי מדעי ההתנהגות במכללת רמת-גן

לימודים לתואר ראשון במדעי החברה בדגש על מדעי ההתנהגות (לימודי מדעי ההתנהגות), של האוניברסיטה הפתוחה, הם לימודים ייחודיים, המשלבים דיסציפלינות שונות: סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, ניהול, פסיכולוגיה ועוד.
סטודנטים הלומדים תואר ראשון במדעי ההתנהגות ייהנו מתכנית לימודים עשירה ואיכותית, המתייחסת למגוון רחב של היבטים המרכיבים את החברה המודרנית – מגדר, כלכלה, פילוסופיה, אי-שוויון ופערים בחברה, משפט ועוד.

תכנית לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות מחברת בין עולם התיאוריה לבין לימודים מעשיים. בוגרים יוכלו להמשיך את לימודיהם לתארים מתקדמים בכל מוסד אקדמי, או להשתלב במגוון רחב של תפקידי ניהול וייעוץ בפיתוח משאבי אנוש, פיתוח תכניות עבודה והדרכה, במכוני מחקר ועוד, בעולם העסקי, במגזר הציבורי ובמגזר השלישי.

תואר ראשון במדעי ההתנהגות – כל הסיבות

מסלול לימודי מדעי ההתנהגות של האוניברסיטה הפתוחה במכללה מאפשר לסטודנטים ללמוד תוך כדי עבודה, וליהנות מכל היתרונות של אוניברסיטה, לצד כל היתרונות של מכללה. המכללה מציעה מערכת שעות גמישה ומאפשרת, הכוללת לימודי בוקר וערב, וכמו כן לימודים בימי שישי. מרבית הקורסים מועברים מספר פעמים בשבוע, כך שלכל סטודנט ניתנת האפשרות לשמוע שיעור פעם נוספת, או במועד מתאים יותר.

במטרה לסייע לסטודנטים לסיים את לימודי מדעי ההתנהגות בזמן הקצר ביותר ובהצלחה מרובה, מופעלת במכללה "תכנית המקפצה". תכנית זו כוללת מגון רחב של אמצעי עזר בלימודים – שיעורי תגבור לאורך כל התואר, מכינות ממוקדות, מרתוני למידה לקראת המבחנים, אתר למידה חינמי ועוד.

בקמפוס המטופח של המכללה, יעמדו לרשות הסטודנטים ללימודי מדעי ההתנהגות מיטב הכלים: כיתות חדישות, מעבדות מחשבים, ספריה עדכנית וכמובן – צוות היועצים של מכללת רמת גן. צוות זה מלווה כל סטודנט וסטודנטית מהרגע הראשון, עוזר להם להרכיב מערכת אידיאלית עבורם ותומך בהם במשך הלימודים, עד להשגת התואר המבוקש.

מדעי ההתנהגות תנאי קבלה

מכללת רמת גן פותחת את שעריה בפני כולם – ללא צורך בתעודת בגרות או בציון פסיכומטרי – מתוך מטרה להנגיש את ההשכלה האקדמאית לכול, ומתוך אמונה כי כל אחד מסוגל לרכוש השכלה זו.

מתעניינים בלימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות?

התקשרו כבר עכשיו לטל' 03-6710000, וקבעו פגישת ייעוץ.

אולי יעניין אותך גם:
לימודי הנדסת תעשייה וניהול

לימודי כלכלה

לימודי ראיית חשבון

לימודי הנדסת תוכנה