לימודי ראיית חשבון

למה לימודי ראיית חשבון? 

לימודי ראיית חשבון צוברים פופולאריות רבה בשנים האחרונות. בעולם העסקי של ימינו, ראיית חשבון היא אחד המקצועות החשובים, המעניינים והנדרשים. רואי החשבון נדרשים לעבור בחינות הסמכה מטעם המדינה, ומשמשים אנשי הקשר של כל בית עסק עם הרשויות והגורמים הרשמיים בתחום הפיננסי. תואר בראיית חשבון (לימודי חשבונאות) מצייד את הלומד בארגז כלים מקצועי ומקיף, המאפשר למלא מגוון תפקידים רח ב- מרואי חשבון ועד מבקרי פנים, כלכלנים, יועצי מס, חשבים, מנהלי כספים וכלה במנכ"לים.

מסלולי הלימוד במסלול לימודי ראיית חשבון באוניברסיטה הפתוחה


תואר ראשון בראיית חשבון באוניברסיטה הפתוחה

מסלול לימודי תואר ראשון בחשבונאות כולל מגוון רחב ומקיף של קורסים: חשבונאות פיננסית, ביקורת חשבונות, משפטים, מסים, כלכלה, ניהול פיננסי, גזברות, בנקאות, ייעוץ השקעות, ניהול תקציבים, ביקורת פנימית, חשבות וניהול כללי. תכנית הלימודים מבוססת על התובנה כי רק ידע מקיף ורב תחומי יכשיר את בוגרי התכנית למלא בהצלחה את מגוון התפקידים להם הם מיועדים.

לימודי ראיית חשבון במכללת רמת-גן?

מכללת רמת-גן מאפשרת לסטודנטים הלומדים לימודי חשבונאות לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה להגיע ליעד בתנאים הטובים ביותר: גם תכנית אקדמית ברמה גבוהה, גם מערכת לימודים גמישה וגם מסגרת תומכת וקמפוס ידידותי. 

בנוסף, לימודי תואר ראשון במכללת רמת גן מאפשרים המשך לימודים לתואר שני ושלישי בכל המוסדות המוכרים. מעבר לתכנית הלימודים האיכותית והנחשבת, המעניקה תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים של מכללת רמת גן נהנים מיתרונות נוספים, כגון: 

  • מסלול ראיית חשבון לימודי ערב - מערכת לימודים גמישה המאפשרת לשלב בין לימודים לעבודה. המערכת כוללת שיעורי ערב, בוקר ושיעורים בימי שישי.
  • רוב הקורסים מתקיימים מספר פעמים בשבוע, במסגרות שונות, כך שתמיד ניתן לחזור על שיעור.
    המסגרת התומכת של מכללת רמת גן, הכוללת, בין היתר, את "תכנית המקפצה" – תכנית תגבורים ייחודית במסגרתה נהנים משיעורי תגבור, מרתונים לקראת בחינות ועזרה נוספת. התכנית משפרת את סיכויי ההצלחה לסיום התואר בצורה הטובה ביותר וחוסכת לרבים את הצורך בשיעורים פרטיים.
  • צוות יועצים אקדמיים קשוב מלווה את הסטודנטים לאורך כל הדרך, ומסייע להם לבנות את המערכת הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.
  • קמפוס ירוק ותוסס ואווירה סטודנטיאלית אמתית.
  • חנייה בשפע וללא תשלום.

לימודי ראיית חשבונאות תנאי קבלה

בכללת רמת גן למסלול לימודי ראיית חשבון תנאי קבלה פשוטים. אנו מאמינים שלכל אחד מגיע, וכל אחד יכול להשיג תואר אקדמי. לפיכך, הקבלה ללימודים חופשית - ללא צורך בתעודת בגרות או בציון בבחינה הפסיכומטרית.

מתעניינים בלימודי ראיית חשבון? צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ - הצעד הראשון להתחיל לבניית הקריירה שלכם. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות, אנא התקשרו לטל': 03-6710000

אולי יעניין אותך גם:

לימודי הנדסת תעשייה וניהול

לימודי כלכלה

לימודי הנדסת תוכנה