לימודי ראיית חשבון

לימודי ראיית חשבון (לימודי חשבונאות) במכללת רמת גן

בעולם העסקי של ימינו, ראיית חשבון היא אחד המקצועות החשובים, המעניינים והנדרשים. רואי החשבון נדרשים לעבור בחינות הסמכה מטעם המדינה, ומשמשים אנשי הקשר של כל בית עסק עם הרשויות והגורמים הרשמיים בתחום הפיננסי. תואר בראיית חשבון (לימודי חשבונאות) מצייד את הלומד בארגז כלים מקצועי ומקיף, המאפשר למלא מגוון תפקידים רחב- מרואי חשבון ועד מבקרי פנים, כלכלנים, יועצי מס, חשבים, מנהלי כספים וכלה במנכ"לים.


לימודי ראיית חשבון ( לימודי חשבונאות) – תואר ראשון

מסלול לימודי תואר ראשון בחשבונאות כולל מגוון רחב ומקיף של קורסים: חשבונאות פיננסית, ביקורת חשבונות, משפטים, מסים, כלכלה, ניהול פיננסי, גזברות, בנקאות, ייעוץ השקעות, ניהול תקציבים, ביקורת פנימית, חשבות וניהול כללי. תכנית הלימודים מבוססת על התובנה כי רק ידע מקיף ורב תחומי יכשיר את בוגרי התכנית למלא בהצלחה את מגוון התפקידים להם הם מיועדים.


לימודי חשבונאות ועוד

מכללת רמת-גן מאפשרת לסטודנטים הלומדים לימודי חשבונאות לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה להגיע ליעד בתנאים הטובים ביותר: גם תכנית אקדמית ברמה גבוהה, גם מערכת לימודים גמישה וגם מסגרת תומכת וקמפוס ידידותי. 

למה ללמוד תואר ראשון בחשבונאות במכללת רמת-גן?

לימודי תואר ראשון במכללת רמת גן מאפשרים המשך לימודים לתואר שני ושלישי בכל המוסדות המוכרים. מעבר לתכנית הלימודים האיכותית והנחשבת, המעניקה תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים של מכללת רמת גן נהנים מיתרונות נוספים, כגון: 

  • מערכת לימודים גמישה המאפשרת לשלב בין לימודים לעבודה. המערכת כוללת שיעורי ערב, בוקר ושיעורים בימי שישי.
  • רוב הקורסים מתקיימים מספר פעמים בשבוע, במסגרות שונות, כך שתמיד ניתן לחזור על שיעור.
    המסגרת התומכת של מכללת רמת גן, הכוללת, בין היתר, את "תכנית המקפצה" – תכנית תגבורים ייחודית במסגרתה נהנים משיעורי תגבור, מרתונים לקראת בחינות ועזרה נוספת. התכנית משפרת את סיכויי ההצלחה לסיום התואר בצורה הטובה ביותר וחוסכת לרבים את הצורך בשיעורים פרטיים.
  • צוות יועצים אקדמיים קשוב מלווה את הסטודנטים לאורך כל הדרך, ומסייע להם לבנות את המערכת הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.
  • קמפוס ירוק ותוסס ואווירה סטודנטיאלית אמתית.
  • חנייה בשפע וללא תשלום.

ראיית חשבון תנאי קבלה

במכללת רמת גן מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל אחד יכול להשיג תואר אקדמי. לפיכך, הקבלה ללימודים חופשית – ללא צורך בתעודת בגרות או בציון בבחינה הפסיכומטרית.

מתעניינים בלימודי ראיית חשבון? מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ, ולהתחיל לבנות לכם קריירה. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות, אנא התקשרו לטל': 03-6710000

אולי יעניין אותך גם:
לימודי הנדסת תעשייה וניהול