דבר הנשיא

שלח לחבר הדפס עמוד

סטודנטים יקרים,

עמותת מכללת רמת-גן, ייסדה את מכללת רמת-גן בשנת 1990 ומנהלת אותה מאז בהצלחה חסרת תקדים.

מטרותיה העיקריות של המכללה הן אלה:

לקיים לימודים לתואר B.A. של האוניברסיטה הפתוחה, שהינו תואר מוכר, מוערך ויוקרתי, בהוראה מוגברת, ללא מחסומי קבלה. לאפשר לסטודנטים לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה, והכל בתנאים, בתמיכה וביחס של מכללה ובשכר לימוד דומה או זהה לזה הנהוג באוניברסיטאות (שהוא פחות ממחצית משכר הלימוד הנהוג במכללות הבלתי מתוקצבות).

לקיים לימודים נוספים, הן לתואר שני והן לימודים חוץ אקדמיים, המעניקים נקודות זכות אקדמיות, והכל תוך שמירה על איכות תכניות הלימוד ועל מצוינות אקדמית.

לתרום לקהילה בתחומי ההשכלה והחינוך. תרומה זאת באה לידי ביטוי הן בפעולותיה של המכללה בתחום ההשכלה הגבוהה כמפורט לעיל והן בפעולותיה בביה"ס התיכון מקיף רמת-גן, המנוהל על-ידה ומיועד לתלמידים טעוני עידוד והכוונה.

אנו מאמינים כי המבחן להצלחה הוא ההצלחה עצמה וכשם שהסטודנט נבחן בהצלחתו בלבד, כן אנו נבחנים. ואכן תוצאות שנות פעילותנו הן הערובה וההוכחה כי עמדנו במבחן. מכאן פתיחותנו בקבלת סטודנטים ומכאן אף דבקותנו ביצירת התנאים להצלחה.

עמידה במבחן-כן. עמידה במקום-לא, שכן ביום בו נעמוד-נמעד. וכך אנו ממשיכים ונמשיך לשפר, לחדש, להתעדכן, לתמוך, לסייע ולהאמין כי במרכז כל העשייה עומדים אתם, הסטודנטים.


שלכם

עודד דברת, עו"ד
נשיא מכללת רמת-גן