דבר מנהלת היחידה ללימודים חוץ אקדמים

שלח לחבר הדפס עמוד

דבר מנהלת היחידה ללימודים חוץ אקדמיים:


בשנים האחרונות אנחנו עדים להתחזקות הביקוש ללימודים חוץ אקדמיים, המכונים גם לימודי תעודה.

בין אם מדובר באקדמאים המבקשים למקד את השכלתם ולרכוש מקצוע פרקטי, ובין אם בחסרי השכלה גבוהה המחפשים את הנתיב המהיר יותר לכניסה לשוק העבודה. לימודים חוץ אקדמיים הם פתרון אפשרי לאלה שאינם מעוניינים או מתקשים לסיים לימודי תואר ראשון. ההבדל המהותי בין לימודי תעודה לבין לימודי רוב התארים הוא העובדה שברור לסטודנט במה הוא מתכנן לעסוק בסיום הלימודים, כאשר המגוון רחב מאוד.

היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת רמת גן מספקת את המענה לצורך הגובר בלימודים פרקטיים. היחידה מקפידה ללוות את הסטודנטים החל מהרגע הראשון בו הם מבקשים לקבל ייעוץ שיסייע להם לבחור את הכיוון המתאים להם, דרך הקורסים הנלמדים ברמה הגבוהה ביותר ועד לקבלת סיוע במציאת עבודה באמצעות יחידה ההשמה שלנו.
חלק ניכר מהקורסים המובילים שלנו מתקיימים בפיקוח חיצוני של גורמים כגון משרד הכלכלה, מועצת רואי חשבון ונציבות מס הכנסה. עובדה זו מהווה יתרון עבור סטודנטים המבקשים להיעזר במימון חיצוני של רשויות כגון שירות התעסוקה, ביטוח לאומי ומשרד הקליטה, וכן עבור המקשים לשלם באמצעות כספי הפקדון לחיילים משוחררים. יתרה מכך, בוגרי אותם קורסים יהיו זכאים לתעודת מקצוע רשמית של אותם גורמים מפקחים, בנוסף לתעודת הגמר מטעם מכללת רמת גן.
אני מזמינה אתכם, המעוניינים לרכוש השכלה איכותית ופרקטית, ליצור איתנו קשר היום, לתאם פגישת ייעוץ אישית שאינה מחייבת, ולהתחיל איתנו את מסלול הקריירה שלכם.

בברכה,
מירב ימיני-פלורנטין
מנהלת היחידה ללימודים חוץ אקדמיים